Škola v přírodě - Bublava 2023

10. 6. 2023

Každý rok vyrážíme s dětmi na školu v přírodě. I letos jsme nevynechali a za veselého mávání z autobusu, na jistě posmutnělé rodiče, že své ratolesti neuvidí celý týden jsme odjeli směr Bublava. Věděli jsme, že celým pobytem nás bude provázet drak Bubla, který nám každý den nechával ukrytou zprávu, aby děti věděly, co je čeká. Hned první den jsme museli postavit dračí hnízdo, do kterého by mohl drak Bubla uložit malé dračí vejce. Druhý den ráno jsme v hnízdě našli hned tři vejce. Děti se o vejce svědomitě staraly a netrpělivě čekaly, co se z vajíček vyklube. Jaké to bylo milé překvapení, když ve vajíčkách našly spoustu sladkostí. Během celého pobytu jsme si moc užívali. Vyráběli jsme si dračí trička, uskutečnil se rytířský turnaj, zdobili jsme královské koruny a vyráběli také štíty pro rytíře. Celou školandu jsme si užívali venku na čerstvém vzduchu a při průzkumu okolí jsme vystoupali až k lanovce. Snad si všichni užili celý pobyt a budeme se těšit zase příští rok na další dobrodružství. V galerii se můžete podívat, jak děti celý ten týden bez maminek a tatínků vydržely. :-)

Náhledy fotografií ze složky Škola v přírodě 2023